back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wydanie Specjalne?

  W TVN24 „Wydanie Specjalne”. Nie, to nie katastrofa lotnicza, wybuch kolejnej wojny światowej, nie pali się też żadna polska puszcza. To spotkanie najważniejszych polityków PiS na Nowogrodzkiej i niesnaski w Zjednoczonej Prawicy powodują, że na żółtym pasku TVN24 pojawił się złowrogi napis „Wydanie Specjalne”. Kompletną ignorancją wykazują się inne, telewizyjne stacje informacyjne. W Polsat News mówią o COVID, a w TVP INFO trwa agrobiznes, gdy w TVN24 już zapowiadają najważniejszego komentatora wydarzeń na Nowogrodzkiej, Borysa Budkę.

  Niepokój stacji podsycił inteligentny i tajemniczy wpis rzeczniczki PiS Anity Czerwińskiej zamieszczony na Twitterze: „Zakończyła się narada kierownictwa @pisorgpl. Podjęto decyzje o zdecydowanych rozstrzygnięciach. O szczegółach poinformujemy w stosownym czasie”. Już na tle najważniejszego dla stacji budynku na Nowogrodzkiej, wygłaszają komentarze politolodzy z uczelni od Bałtyku po Tatry. Z sejmowych korytarzy gorące komentarze polityków Koalicji Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Konfederacji. Tylko politycy Lewicy niewzruszeni zachowują spokój i melisy nie piją. W kwadraciku zaś po lewej stronie ekranu wciąż miga zapowiedź komentatora Budki.

  Komentator Kraśko buduje napięcie i wtrąca amerykańską historię Jeffersona i Adamsa, krzesła u Jacka Kuronia i szuka źródła być może sprzed 40 lat. Wszystko na tle migających obrazków z konferencji prasowych bohatera dzisiejszych dni Zbigniewa Ziobry. Jest też przypowieść o wyciąganiu rewolweru i włos staje dęba oglądaczom przed szklanym ekranem.

  Oglądamy i my czekając na brutalne sceny, które może zwiastować napis „Wydanie Specjalne”. Czas leci, a chyba ich nie będzie. Przełączymy zatem na Polsat News, by poekscytować się prognozą pogody i poczekamy na stosowny czas, zapowiadany przez panią rzecznik, w którym największą „bombą” może być zmiana na stołku Ministra Sprawiedliwości Ziobry na Gowina.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:TVN24.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap