back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Za zu zi za zu zaj nowy hymn PZPN. Tomasz Lis kandydatem na doradcę od wizerunku PZPN

  Za zu zi za zu zaj śpiewał Mirosław Stasiak, skazany za ustawianie meczów były działacz piłkarski na kolacji przed meczem z Mołdawią. Śpiewał być może artyście Gąsowskiemu z okazji jubileuszu, a może śpiewał Prezesowi PZPN Cezaremu Kuleszy, który zabrał ustawiacza na pokład samolotu lecącego na mecz Polskiej reprezentacji do Kiszyniowa.

  Pewnie nigdy nie odkryjemy, kto zabrał na pokład samolotu łapówkarza. Prezes twierdzi, że go nie zna, mimo, że zna. Zwala winę na sponsorów, a Ci nie chcą się identyfikować ze skazańcem. Nie wszyscy. Znalazł się jeden śmiałek Inszury.pl, który wziął na siebie winę. Nie przekonała nas jednak ta deklaracja. Nie przekonała i dziennikarzy sportowych.

  Kot naszej Naczelnej tzw. Behemot ma więcej atutów, by być Prezesem PZPN. W jednym tylko podobny jest do Cezarego Kuleszy. Tak samo, jak on nie przyznaje się do winy, gdy coś zbroi, a jedynie chowa się i próżno go szukać.

  Dziennikarze sportowi zastanawiają się, czy Cezary Kulesza nie powinien podać się do dymisji. Oni są przekonani, że powinien, ale są tez przekonani, że nigdy tak się nie stanie. Cezarego Kulesze broni zaś redaktor Tomasz Lis i pisze na Twitterze: „Prezesa PZPN, Cezarego Kuleszę, spotkałem raz w życiu. Na balu mistrzów sportu zapytałem go kto będzie trenerem reprezentacji. Odpowiedział, że nie powie. Politycznie tez jesteśmy z zupełnie różnych światów, ale bardzo mnie intryguje mnie skąd ten furiacki atak na niego. Skromne doświadczenie życiowe podpowiada mi, że musi chodzić o pieniądze. Pewnie spore pieniądze”. W programie „Tetrycy” na YouTube dziennikarze Milewski i Olkiewicz, tak komentują to wsparcie: „Pali się pod Tobą grunt i zaczyna Cię bronić Tomasz Lis. To niedźwiedzia przysługa. Za chwilę obrońcy Cezarego Kuleszy pogrążą go tak, że oficjalnie Pan Brzoska przejmie panowanie nad polską piłką.”. Podpowiadamy, że pan Brzoska jest prezesem Inpost – sponsora PZPN, który właśnie dostał od Kuleszy oficjalne pismo powołujące do „Rady Sponsorów PZPN”, która ma naprawić PZPN.

  Pana Lisa rozumiemy. W PZPN jest vacat na stanowisku od wizerunku PZPN. Pan Lis jest zapewne najlepszym kandydatem do objęcia stanowiska od wizerunku. Wie jak zrobić, by był jeszcze gorszy. Ponadto jest bezrobotny i nie pogardzi kasą od PZPN.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  żródło: youtube/stanowisko/terycy/twitter.com

  photo: youtube/stanowisko/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap