back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zagrożony mir domowy

  Czekamy na reakcję Lempart. Mijają minuty, godziny i cisza w eterze. Czyżby do przywódczyni Strajku Kobiet nie dotarły jeszcze urywki wywiadu z profesorem Rzeplińskim? Tym samym, na którego autorytet jeszcze nie tak dawno powoływała się Lempart.

  Profesor Rzepliński na łamach radia Wnet podzielił się ze słuchaczami swoją opinią na temat organizowanych przez Lempart protestów. Zapytany o lemaprcine intencje obalenia rządu przez organizowanie protestów, Rzepliński odparł: „Nie zgadzam się z Martą Lempart. Rząd obala się w demokratycznych wyborach”. Ups, nabroił pan sędzia. Skutkiem takiego stanowiska może być przeniesienie protestów z Żoliborza i spod Trybunału Konstytucyjnego pod okna pana profesora Rzeplińskiego.

  Rzepliński to nie jedyny nieborak, który w dniu dzisiejszym podpadł szefowej Strajku Kobiet. Utrudnione dojście do domu może mieć też senator Libicki. Szczerze bowiem wyznał, że „Jeśli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sposób instytucjonalny i otwarty będzie wspierać Strajk Kobiet, to będę musiał zrezygnować z przekazywania swoich podarunków na kolejne edycje”. Jest to reakcja senatora PSL na wyznanie Jurka Owsiaka, który informował, że w tym roku WOŚP gra razem ze Strajkiem Kobiet. Słowa parlamentarzysty mogą niepokoić także Owsiaka, ale to Lempart postawi bojówki pod oknem Libickiego, bo Owsiak zdaje się być koncyliacyjny.

  Do obu panów dołącza Waldemar Kuczyński, doradca byłego premiera, Tadeusza Mazowieckiego. We wczorajszym wpisie na twitterowym koncie Kuczyński oznajmia: „Popieram prawo kobiety do decyzji o przerwaniu ciąży, ale nie pogląd, że aborcja jest OK, a szokuje mnie gdy wykrzykują je na ulicach bezmyślnie małolatki, prawie dzieci. Aborcja może być uznana za zabieg, gdy dotyczy płodu letalnego, ale nie pozostałych. To wybór moralny.” Już zmywają mu głowę „wierni” Marty Lempart. Czekamy jednak na akt wtargnięcia do domu Kuczyńskiego lemparcinych bojówek celem naruszenia miru domowego.

  Kurczy się grono zwolenników Marty Lempart. Jeszcze kilka fal protestów i przy boku Lempart zostanie jedynie Trzaskowski i Budka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap