back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zdalna kampania Giertycha?

  Ukrywającemu się we Włoszech przed wymiarem sprawiedliwości mecenasowi Romanowi, koło ratunkowe postanowił rzucić Donald Tusk. Koło ratunkowe w postaci ewentualnego immunitetu. Roman Giertych bowiem zostaje jedną składową Paktu Senackiego, co sam ogłosił za pomocą mediów społecznościowych. Co prawda w oświadczeniu Giertych twierdzi, że będzie kandydatem niezależnym, ale Pakt Senacki w jego okręgu nie wystawia swojego kandydata, zatem na jedno wychodzi. Sam Giertych mówi o tym, jako o ustaleniach Paktu Senackiego. Tak bowiem zapowiedział dzisiejsza pogadankę na Youtube: „O godzinie 9:00 chciałbym Państwu przedstawić ważne oświadczenie. O ustaleniach Paktu Senackiego informowała wczoraj Gazeta Wyborcza, ja natomiast o swojej decyzji chciałbym poinformować po raz pierwszy tutaj”.

  Po dzisiejszym wystąpieniu Romana wiemy, że Pakt Senacki podarował Gierychowi tzw. poznański obwarzanek, czyli okręg numer 90. Widać, że Tuskowi i spółce Giertych w Polsce jest potrzebny, bo z tego okręgu trudno byłoby nie wygrać naszemu „banicie”. Jak napisał dziennikarz Gazety Wyborczej Jacek Gądek: „Jeden ze znanych polityków mówił mi o tym okręgu tak: – W tym okręgu nawet krowa, jeśli muczy przeciwko PiS, to bierze mandat”.

  My zaś się zastanawiamy, jak Giertych będzie robił kampanię. Czy będzie to pierwsza w historii zdalna kampania?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap