back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ziemkiewicz odpowiada na „złote” myśli Lubnauer

  Naczelna się na nas uparła i stoi nad nami naciskając byśmy wzięli się do roboty. Właściwie siedzi, bo ma nogę w ortezie po sylwestrowych szaleństwach na kanadyjskich stokach. Nie rozumiemy jej nastawianie, bo pot leci nam z czoła od nadmiaru oglądania zaległości na Netflixie. Ona nie widzi związku Netflixa z wytężoną pracą i bierzemy, to na kark działania jej środków przeciwbólowych. Skoro jednak się upiera trzeba szybko znaleźć temat i coś naskrobać. W tym zawsze możemy liczyć na Twittera i jego uczestników.

  Wchodzimy na TT i widzimy wpis naszej ulubionej posłanki z niszowej partii Nowoczesna, Katarzyny Lubnauer. Pani Kasia znalazła związek wypadków w Brazylii z sytuacją w Polsce. Pisze zatem: „Zwolennicy Trumpa, zwolennicy Bolsonaro mają problem z uznaniem wyników wyborów. Jeśli przypomnę sobie zapatrzonych w nich polityków PiS, to czuję niepokój.”. Pani Kasia zapomniała już, jak KOD z przyzwoleniem opozycji napadał na polski Sejm. Nie dostrzegła także, ze polski Prezydent Andrzej Duda potępił wypadki w Brazylii i wsparł rząd Prezydenta Luli.

  Od czego są jednak internauci obserwujący konto pani Kasi. Rafał Ziemkiewicz odpowiada zatem Lubnauer: „Ja, jak widzę Pani obłudę, to czuję mdlości. Od lat odmawiacie uznania wyników wyborów, próbowaliście szturmować Sejm na długo zanim stało się to w USA czy Brazylii, wymawiacie posłuszeństwo Konstytucji i kwestionujecie legitymizację prawa, szczujecie do fizycznych ataków…” i dodał ikonkę, która wymiotuje treścią żołądka. Inny internauta pisze: „Demokracja jest wtedy gdy wygrywa p.Lubnaur a sędziów można wybierać na zapas”, a jeszcze inny dodaje: „Zakłamana podła kobieta ,to co oni wyprawiają od 2015 to pikuś przy Brazylii. Kłamcy i niegodziwcy”, a jeszcze inny zauważa: „Kaśka nadal nie rozliczyła się za Nowoczesna, więc tematy pomagające zapomnieć o swoich grzechach promuje.”

  Jeśli jeszcze raz Naczelna stanie nam nad głową lub zamarudzi z pozycji siedzącej, wejdziemy na profil pani posłanki Kasi i lekcja odrobiona.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap