back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Złoty Borys”

  Na granicy polsko-białoruskiej dramat migracyjny. Polacy zaniepokojeni, członkowie Unii Europejskiej także, a nasi politycy opozycji mają naprawdę poważne problemy. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej, chyba zawieszony w prawach członka, mimo interwencji teściowej, Borys Budka załamuje ręce nad nowym banknotem, który chce wyemitować Narodowy Bank Polski.

  „Trudno o lepszy symbol indolencji gospodarczej obecnej władzy niż nowy, 1000 złotowy banknot, który zamierza wyemitować NBP” – załamuje ręce Borys Budka. Przez moment myśleliśmy, że ktoś się pod pana posła podszył, bo trudno uwierzyć, że forsa zajmuje głowę opozycji. Nie wziął jednak pod uwagę Borysek, że szef Narodowego Banku Polskiego robi to, by dopomóc szanownej opozycji. Nie umknęło to jednak internautom obserwującym profil Borysa Budki. „Co na to ciecia osoba w państwie, zmieści się w kopercie” – pyta jeden z nich. „Co na to profesor Grodzki, więcej do koperty wejdzie….” – pyta kolejny.

  Nie umyka też uwadze internautów głupota Budki i zajmowanie się sprawami mało istotnymi dla Polaków. Dla Polaków, bo dla Borysa, to być może szczególny dzień, gdyż jak zauważa jeden z internautów banknot ponoć będzie miał nazwę: „I będzie się nazywał ,,Złoty Borys” Każdego da się wyróżnić za głupotę”.

  Niestety chyba internauta nie ma racji. Naszemu uroczemu posłowi opozycji umknęło, że banknoty o dużym nominale zazwyczaj są kolekcjonerskie, ale od czego są internauci. W braku tej wiedzy też Budce pomogą i komentują pod postem licząc, że pan Borys z tej wiedzy skorzysta: ”Łatwiej moglibyście spakować 150 000 000 000 z OFE. Zamiast dezinformować Budka, udając zatroskanego Polską polityką, dodaj do swoich wypocin, że to banknot bardziej kolekcjonerski, niż obiegowy… Pomogłem? Nie ma za co.”

  Niech już Donald Tusk przywróci swojego poprzednika do łask. Niestety nudzi się i wystawia swą partię na śmieszność.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvpinfo.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap