back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Znikający artykuł na Money.pl

  Portal „wpolityce.pl” pyta dzisiaj swoich czytelników: „Obsesja na punkcie premiera Morawieckiego?”. Pytanie skierowane do portalu gospodarczego Wirtualnej Polski: Money.pl. Pytają, bo zastanawia ich działanie money.pl. działanie polegające na opatrywaniu artykułów dotyczących polskiej gospodarki wizerunkiem premiera Mateusza Morawieckiego.

  Postanowiliśmy to sprawdzić i faktycznie tak jest. To nie koniec. Zwróciliśmy uwagę na pewien szczegół, a w zasadzie o znikający artykuł. W dniu wczorajszym ten ekonomiczny dodatek do Wirtualnej Polski zamieścił artykuł o tym, że agencja Moody’s ma dokonać przeglądu ratingu Polski. „W odpowiedzi na pytania PAP Biznes agencja Moody’s wskazała w ubiegłym tygodniu, że dalsze, znaczące pogorszenie się sytuacji w obszarze praworządności, które miałoby wpływ na lokowanie biznesu w Polsce, a także dalsza intensyfikacja konfliktu z UE byłyby negatywnymi czynnikami dla oceny kredytowej Polski. – piszą w artykule i dodają jeden z podtytułów: „Agencje ratingowe ostrzegają Polskę”. Artykuł miał przestraszyć Polaków, bo taka jest dziejowa konieczność, aby walić w polski rząd.

  W dniu dzisiejszym portal money.pl musiał zamieścić informację, że rating Moody’s wypadł inaczej niż zakładali i straszyli. Jak sami napisali: „Perspektywy wszystkich ocen są stabilne”. Artykuł zamieścili i po kilku godzinach zniknął z pierwszej strony portalu, ale pozostał ten, który straszy ratingiem.

  Niestety już nawet na rzetelność portalu ekonomicznego nie ma co liczyć. Nie dziwią zatem słowa Jarosława Kaczyńskiego, że opozycja ma wsparcie dużej części mediów. Jak się okazuje nawet ekonomicznych.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: https://www.money.pl/gospodarka/rating-polski-jest-decyzja-agencji-moodys-6827978513087008a.html

  photo: money.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap