back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Związki partnerskie…… z jednorożcem

  Czy Szanowni Państwo wiedzą, że rozpoczął się Campus Trzaskowskiego? O przepraszamy, to już jest Campus dwóch tenorów Tuska i Trzaskowskiego, i to nawet w tej kolejności. Nam o Campusie przypomniał internet. Trwa bowiem debata panów T, z tym, że internet jakby pomija tego, co to niby miał tu być najjaśniejszą gwiazdą, ale ta gwiazda spadła do roli mera stolicy.

  Internet huczy, bo jeden z młodych słuchaczy zapytał Donalda Tuska, kiedy będzie mógł wziąć ślub ze swoim partnerem? Pytanko było do przewidzenia, ale przygotowanie odpowiedzi naganne. Zdaje się Tusk ma o młodych Polakach takie samo zdanie, jak pani Hytrek-Prosiecka, która po oświadczeniu Tuska na temat kryzysu na granicy stwierdziła: “I dlatego oświadczenie @donaldtusk było na miarę raczej przywódcy europejskiego, a nie polskiego politycznego pospólstwa intelektualnego”.

  Pospólstwo intelektualne zgromadzone w Kortowie nie dało się nabrać na odpowiedź, że społeczeństwo polskie nie jest gotowe. Przyparty do muru Tusk odpowiada: “Jeśli będę stał na czele większości parlamentarnej po wyborach, to jedną z pierwszych decyzji będzie decyzja o zgodzie na związki partnerskie”. Młodość chyba dała się nabrać. Nie wzięła pod uwagę, że ta większość będzie miała w sobie konserwatywne skrzydło PO także PSL i wtedy Tusk rozłoży ręce i stwierdzi, że nie jest jednoosobowym bytem prawnym. Ponadto czy młody człowiek zadał sobie w myśli pytanie: czy Donald Tusk będzie jeszcze w stanie stanąć na czele większości, gdy ta chwila nadejdzie?

  Internet też wychwycił tuskową deklarację. Sławomir Jastrzębowski, dziennikarz Salon 24 komentuje na TT: “Brawo! Polska tego potrzebuje najbardziej!” i dodaje ikonkę jednorożca.

  Może redaktor ma rację z tą ikonką? Może związki partnerskie z jednorożcem?. Taka to Candy Mountain olsztyńskiego Campusu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap