back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  600 złociszy dla najemcy. A może dla wynajmującego?

  Zdobywanie wyborców, to nader trudna rzecz. Zwłaszcza jak się nie ma programu i strzela ślepakami. Celuje w tym partia Donalda Tuska, Platforma Obywatelska. Dziś kolejny programowy gniot ujrzał światło dzienne. Platforma Obywatelska w mediach społecznościowych pochwaliła się nowym, socjalnym programem. Tylko, czy na pewno o tę grupę wyborców im chodziło?

  PO obiecuje dodatek 600 złotych do wynajmowanego mieszkania. Choć w pierwszej chwili uznaliśmy ten pomysł za trafiony, to im dłużej rozmawiamy o nim tym większą mamy wątpliwość. Niby ma to pomóc najemcom, ale chyba nie do końca, bo wynajmujący zapewne o tę kwotę podniosą cenę wynajmu, a może nawet przy okazji jeszcze o dodatkowe dwie stówki.

  Coś w tym jednak jest. Jak widać po oświadczeniach majątkowych, ta propozycja PO skierowana jest np. do posła Kropiwnickiego, czy europosłanek Adamowicz i Spurek. To oni posiadają mieszkanka pod wynajem i dodatkowy grosz im się przyda, by zakupić nowe nieruchomości. Pomysł PO jest zatem dobrym kierunkiem, bo chcą pomóc, ale swoim. O swoich przecież trzeba dbać, a oni odwdzięczą się głosami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap