back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Na oddziale wszystko zgodnie z przewidywaniami”

  Uwaga! Niebywałe odkrycie posła Śmiszka. Proszę się nie nabijać, zachować powagę wszak to prawnik z wykształcenia i na dodatek reprezentant polskich obywateli w Sejmie RP. Tysiace ludzi oddało na niego swój cenny głos i chyba, powtarzamy chyba, się tego nie wstydzą.

  Jakież fikołki intelektualne musiał wyczyniać mózg naszego lewicowego posła, gdy dokonał prawdziwego odkrycia i podzielił się nim z uczestnikami Twittera. „Grecja płonie. Z samego Rodos ewakuowano już 30 000 turystów. Pożary są skutkiem fali upałów, które wraz ze zmianami klimatu są coraz dotkliwsze. Średnie temperatury w Grecji wzrosły od 1990 roku o 2 stopnie. Denialiści klimatyczni pokroju Konfederacji są współodpowiedzialni.” Zatem mamy winnego greckiej pożogi. To Menzen z Bosakiem biegali z podpałką po Półwyspie Bałkańskim i sąsiednich wyspach.

  Tej rewolucyjnej myśli nie podzielają obserwujący konto Śmiszka internauci. Profesor Żerko skomentował wpis posła Krzysia w sposób następujący: „Na oddziale wszystko zgodnie z przewidywaniami. Pod kontrolą. Stan stabilny.” W podobnym tonie komentarz dodał Człowiek Bóbr: „- Krzychu, ale pożarów w Grecji z Konfederacją to nie połączysz… . – Potrzymaj mi sojowe latte z tęczową posypką”. „A jednak. Za gradobicie i koklusz też jest odpowiedzialna Konfederacja. Wpis godny troll-konta, a nie posła na Sejm RP.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap