back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  PO odcina się od Ochojskiej

  Wiarę w zdrowy rozsądek eurodeputowanej Janko Ochojskiej stracili politycy ugrupowań opozycyjnych nie wyłączając kolegów z ugrupowania Janki. Zapewne podobnie jak my zdali sobie sprawę, że schorzenie fizyczne Ochojskiej nie jest jej jedynym.

  Opowieści Janki o zbiorowych mogiłach w lasach przygranicznych i zaangażowanie polskich leśników w ich usypywanie spotkało się z protestem spowodowało, że Lasy Państwowe postanowiły złożyć wniosek do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Ochojską, o czym zawiadomił rzecznik Lasów Państwowych. „Okryła się hańbą i za to odpowie. Składamy zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Janinę Ochojską za pomówienia leśników, jakoby potajemnie zakopywali ciała uchodźców w masowych grobach przy granicy z Białorusią.” – napisał Michał Gzowski na TT, a w ślad za tym warszawska prokuratura wszczęła postępowanie.

  Koledzy Ochojskiej nie przybyli z odsieczą. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w Polsacie powiedział: „Nie powinno się podawać takiej informacji publicznie, jeśli nie jest ona potwierdzona. To są zbyt poważne sprawy”, a poseł Mariusz Witczak z Platformy Obywatelskiej na antenie Polsat news dodał: „Ja i moje środowisko odcinamy się od wypowiedzi Janiny Ochojskiej w sposób radykalny”. Poseł Lewicy Marcin Kulasek w TVP Info wyraził wątpliwość: „Nie sądzę żeby Polscy leśnicy ukrywali zwłoki, muszę powiedzieć, że nie wiem skąd taka wiedza, oczywiście znamy fakty wiemy że na granicy zginęli ludzie ale za to obarczeni muszą być winni czyli reżim Łukaszenki.”.

  Z kim teraz Janka będzie urządzała hucpy polityczne w Parlamencie Europejskim?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Polsat, Polsat News, TVP INFO

  photo: domena publiczna
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap