back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Rowerzystka Małgorzatka

  Jak nie ma o czym pisać, a Naczelna stoi nad głową i żąda wywiązania się z obowiązków służbowych z pomocą zawsze przychodzi Prawdziwa Prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska. To zdecydowanie działanie jakiejś siły tajemnej, że w dniu czarnej dziury w mózgu pani Małgosia pojawia się w mediach i zachwyca swoimi złotymi myślami.

  W dniu dzisiejszym panią marszałek Kidawę-Błońską zaprosiło na wywiad Radio Zet. Rozmawiał z panią Małgosią Bogdan Rymanowski, a dialog wyglądał tak. Pani Małgosia pouczała redaktora Rymanowskiego: „Kiedyś nie zakładaliśmy, że w ogóle będziemy jeździli samochodami. Świat się zmieniał. Stopniowo będziemy musieli przyzwyczajać się do czegoś innego”. Dziennikarz postanowił drążyć temat i zapytał: „Przesiadamy się na rowery?”. Na co Kidawa-Błońska odpowiedziała: „Byłoby to bardzo zdrowe. Nie będzie wzrostu temperatury, anomalii pogodowych”.

  Także tak Szanowni Państwo. Od jutra samochody na wieki do garażu i wsiadać na dwukołowca bez silnika, aby anomalii nie było i temperatura przestała zapierdzielać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radiozet.pl

  photo:  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap