back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Unia Europejska spieszy z „pomocą” PiS

  Platforma Obywatelska mogła się cieszyć sukcesem swojego niedzielnego marszu. Nawet zadbała, by jej ulubiona stacja TVN zleciła także ulubionej sondażowni Kantar badanie, z którego wynikło, ze efektem marszu jest zajęcie przez PO najwyższego stopnia na pudle. Cieszyć się mogli także z faktu, że w ich sondażu przyszli koalicjanci szorują po dnie i już zaczęły się migracje do PO np. posłanki Pawliczak z Lewicy. Wszystko szło jak po maśle, a tu nagle….

  A tu nagle na pomoc słabnącemu PiS, cała na biało, wkroczyła Unia Europejska. Nasza ukochana Unia Europejska postanowiła wcisnąć Polsce migrantów, którzy zakotwiczyli w Szwecji. Jeśli Polska nie przyjmie, to UE, jak zwykle wlepi Polsce karę w wysokości 22 000EURO na migranta. Wiadomym jest, że PO i Donald Tusk wyszli by z kwiatami na granicę, by przyjąć migrantów. Wiadomym jest także, że Polacy przybyszów z dalekich krajów z otwartymi ramionami nie oczekują. No i pyk. Uciechy z marszu trochę mniej.

  Unia Europejska postanowiła także wyciągnąć rękę do strapionego po marszu PiS wydając wyrok, który nakazuje zamknięcie kopalni Turów. Jaki ma stosunek opozycja Polacy wiedza. Najchętniej zamknęli by wszystkie kopalnie i sprowadzali surowiec od sąsiadów z zachodu. Inaczej ma się sprawa z PiS. Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej pod kopalnią powiedział: „! Nie damy zamknąć Turowa! Zrobimy wszystko, aby do 2044 roku kopalnia funkcjonowała! Żaden sąd z Brukseli nie będzie nam mówić, co to bezpieczeństwo energetyczne! Tu jest wspaniała społeczność, pracownicy kopalni Turów i ich rodziny, których rząd PiS będzie bronić”. No i pyk. Kolejny uśmieszek z twarzyczki Tuska zniknął.

  Efektem pomocy Unii Europejskiej skierowanej w kierunku PiS niech będzie dzisiejszy sondaż zlecony przez onet.pl, który przywraca normalność. PO zostało zepchnięte na drugi poziom pudła, gdzie jest jej stałe miejsce.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap