back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wizjoner Rysiek

  Szczerze przyznamy, że Rysiek Petru zbliża się do „pudła” w naszym rankingu „ulubionych” polityków i politycznych recenzentów. Robi wszystko, by zrzucić z niego Giertycha, Lisa czy Budkę. Walczył o to trofeum w przeszłości, walczy w teraźniejszości i jak mniemamy będzie walczył w przyszłości.

  „Rządy będzie trzeba rozpocząć od wielkiego audytu bizancjum PiS” – pisze Rychu na platformie „X”. Zapomina tylko o tym, że zanim rozpocznie audyt tego, jak to pięknie nazwał z małej litery „bizancjum”, to powinien zadbać, aby ten audyt poprzedził audyt w Nowoczesnej, która chyba do dzisiaj nie rozliczyła się z kasy. Pamiętamy bowiem wielomilionowe kredyty na kampanię Nowoczesnej, które nie były spłacane i Nowoczesna straciła subwencję za nieprawidłowości w rozliczeniu kampanii.

  Na miano najlepszego zasłużył także wypowiedzią z listopada 2022 roku. Wtedy to Rychu wieszczył: „Inflacja w lutym może sięgnąć 25 procent. Powtórzę: 25 procent!”. Luty minął, mamy październik a inflacja ni cholery nie chce się do tych 25 procent zbliżyć.

  Rychu zaczął także pielgrzymkę po mediach. Wynika z niej, że na podwyżki, to raczej nauczyciele nie mają co liczyć, CPK jest w Berlinie, a PO może zapomnieć o swoich 100 obietnicach, bo przecież w skład koalicji wchodzi Rycho, a Rycho ma ciężką rękę chociażby do tego, aby kwota wolna od podatku wynosiła 60 tysięcy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com/gazeta.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap