back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lempart przeciw pomocy dla uchodźców

  Już 1,5 miliona uchodźców przyjęła Polska. Nie do obozów. Polacy przyjmują naród ukraiński do własnych domów, hoteli, sanatoriów. Nie w obozach uchodźczych przyjmowane są matki z dziećmi, uciekające przed nieszczęściem wojny. Zauważa to świat, zauważa Ameryka. Dzisiaj wiceprezydent Kamala Harris dziękowała polskiemu prezydentowi, rządowi, ale przede wszystkim polskiemu społeczeństwu.

  Polacy, którzy przyjmują pod swój dach uchodźców z Ukrainy, nie wyciągają ręki po pieniądze na ich utrzymanie. Jednak miejsca w naszych domach się kurczą. Aby nadal pomagać z sercem, potrzebne jest wsparcie finansowe z zagranicy. Takie pieniądze Polska otrzyma od Ameryki, o czym zapewniła wiceprezydent Harris. Takie pieniądze być może dostanie z Unii Europejskiej.

  Piszemy być może, bo są tacy, którzy nawołują do tego, by Polski nie wspierać pieniędzmi przeznaczonymi dla uchodźców. To są głosy z opozycji. To jest dzisiejszy głos Mart Lempart. Lempart jest przeciwna wsparciu finansowemu tych biednych ludzi, którzy schronienie znaleźli na terenie Polski. Wielkimi literami cytuje Lempart Gazeta Wyborcza, a skoro powiela jej haniebne słowa, to także wspiera takie działanie. Działanie przeciw pomocy ludziom, którzy utracili wszystko i pomocy szukają w Polsce.

  Zazwyczaj staramy się spuentować dowcipnie, ale dziś zakończymy życzeniami, życzeniami dla Lempart. Niech Cię kiedyś spotka taki sam los, jak te biedne ukraińskie kobiety i dzieci.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap