czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Odmienne rzeczywistości: polska, niemiecka i ochojska

  Adrian Stankowski w TVP Info poinformował, że jego redakcja jest w posiadaniu zdjęć z Buczy i Irpienia, których nie można opublikować. Tym samym dał do zrozumienia, że bestialstwo Rosjan przechodzi ludzkie pojęcie. Nasz redakcyjny kolega zastanawia się, jaką zbrodnię mogą jeszcze obnażyć kolejne zdjęcia, gdy on miał nieprzespaną noc po obejrzeniu fotografii 3-letniej dziewczynki i jej 17-to letniej siostry, które zostały zgwałcone i zabite przez rosyjskich zbrodniarzy.

  Premier Mateusz Morawiecki wzywa do powołania międzynarodowej komisji do zbadania zbrodni ludobójstwa na Ukrainie. Wzywa też przywódców europejskich państw zachodnich do bardziej zdecydowanych działań i sankcji, które złamią „machinę wojenną Putina”. Premier zdecydowanie podkreśla: „Czas na kalkulacje się skończył, bestialstwa totalitarno-faszystowskiego reżimu z Rosji dotykają coraz większej grupy obywateli Ukrainy. Zamiast dyskutować o prawach człowieka w ciepłych salach konferencyjnych, zacznijcie ich w końcu bronić!”

  W międzyczasie za naszą zachodnią granicą, w Berlinie odbywa się parada 5000 aut z flagami Rosji i oznaczonych symbolem „Z”. To parada poparcia dla Rosji. Nikt nie interweniuje, nikt nie przerywa tej obrzydliwej maskarady. Kanclerz Niemiec Olaf Scholz staje w obronie Putina, który wg Scholza nie ma pojęcia o zbrodniach na Ukrainie. Prezydent Steinmeier posypuje głowę popiołem za Nord Stream 2 i ani słowem nie wspomina o Nord Stream 1.

  W Parlamencie Europejskim Jadwiga Ochojska wzywa Unię Europejską, by nie przyznawała środków europejskich dla Polski. Środków, które mają być przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy, którzy uciekają do Polski, by nie zostać bohaterami zdjęć, które będą dowodem dla komisji badającej zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie.

  Takie mamy dwie rzeczywistości. Po jednej stronie bohaterski polski premier i naród polski po drugiej Scholz, Steinmeier i Ochojska, którzy są marionetkami w rękach rosyjskiej propagandy. Pani Ochojskiej ciepło jest PE i już zapomniała, jak wygląda świat, do którego udawała się ze swoją Akcją Humanitarną.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: facebook.pl, twitter.pl


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap