back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Ósme cudo..”. Internauci kpią z deklaracji Tuska

  Acha! Już tylko potrzebny był wyrok TSUE, aby Donald Tusk złapał się ostatniej deski ratunku i zaczął udawać, że wieje od niego koncylianizmem. W najnowszym filmiku udostępnianym w mediach społecznościowych. Tusk przekonuje, że jutro uda się do Brukseli, by załatwić pieniądze dla Polski.

  Trzeba przyznać jest spostrzegawczy. Nie umknęło mu, że społeczeństwo niemieckie i media chwalą polski rząd, prezydent USA ma przybyć do Polski, a na szczycie NATO ma zainicjować dyskusję o misji pokojowej, którą jest propozycją Jarosława Kaczyńskiego. Nie uszło też uwadze Tuska, że rząd premiera Morawieckiego chwali nawet holenderski premier Rutte, dotychczas wskazywany, jako największy wróg Polski. Widział wizytę wiceprezydent Harris i innych głów państw w Polsce, których przyjmowali polski Prezydent i premier. Na końcu tej piramidy korzystny dla Polski wyrok TSUE. Tuskowa opozycja zaś traci w sondażach.

  Podczas pogawędki Tusk niby mówi poważnie, a cały czas widoczny jest grymas uśmiechu na jego twarzy. Czy zatem ktoś to kupuje? Biegniemy palcem w dół poszukując komentarza, który świadczyłby, że to przemówienie Tuska ktoś potraktował poważnie. Niestety palec boli i nic. A zatem, co na to internauci obserwujący konto Tuska na TT? „Moja odpowiedź! 'Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić” – pisze jeden z nich. „Popieram: Szybciej – opuść Polskę Więcej – nie chcemy cię tu widzieć Razem – ze sobą zabierz Budkę i Trzaska.” – pisze kolejny.

  W gąszczu prześmiewczych komentarzy nam najbardziej podobał się ten nawiązujący do słynnego polskiego przeboju, a brzmiał on tak:
  Idź precz
  Do mamusi
  Do tatusia
  Do malucha
  Idź precz
  Pańska skórko
  Ósme cudo
  znów na rudo

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap