back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przewodniczący Nord Stream 2

  Ojojoj, zabolało. Zabolała opozycję wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu. Morawiecki miał śmiałość powiedzieć prawdę: „Pan Donald Tusk stoi na czele partii Nord Stream 2”. Po nitce do kłębka. Donald Tusk jest przewodniczącym EPL, a to ta europejska frakcja w Parlamencie Europejskim broniła jak niepodległości budowy Nord Stream 2, czyli oby było łatwiej można tę frakcję nazwać Nord Stream 2.

  Jeden z pierwszych oburzonych słowami premiera jest Szymon Hołownia. Na twitterowym koncie napisał: „W obliczu rosyjskiej agresji premier polskiego rządu, zamiast mówić o politycznej współpracy, zaatakował Donalda Tuska. Czas zrozumieć, że wkraczamy w epokę, w której Polska jest krajem frontowym. To wymaga przywództwa wychodzącego poza miałkie partyjniactwo.”. To my przypomnimy panu Szymonowi, że w obliczu niebezpieczeństwa na granicy polsko-białoruskiej, Donald Tusk atakował premiera Morawieckiego. Już wtedy Polska była krajem frontowym, nic się nie zmieniło, a fala migrantów także była spowodowana polityką Kremla. Maile Dworczyka, robota sowieckich hakerów – atak Tuska. Krajowy Plan Odbudowy-atak Tuska. Pieniądze z UE dla Polski i Polaków – atak Tuska. Możemy w nieskończoność bawić się w tę wyliczankę.

  Zrozumienia dla słów Hołowni nie mają też internauci i komentują pod postem. „Powodem agresji Putina było poczucie siły wobec UE i gospodarczy zastrzyk mocy z NS2. Poczucie siły wynikało z obserwacji instytucji UE obsadzonych ludźmi bez kompetencji (vide Donald Tusk). Natomiast parcie na NS2 było w interesie Niemców – rzeczywistych mocodawców Tuska” – poucza Hołownię jeden z obserwujących. „i Putina- bez niemieckiej kasy nie byłoby Putina..” – dodaje kolejny.

  Czy Szymon Hołownia wyciągnął lekcję z tweetów jego zwolenników?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: sejm.gov.pl, twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap