wtorek, 5 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Senackie pajacowanie

  Niezatapialne zero. Tak, nie boimy się nazwać marszałka Tomasza Grodzkiego zerem mimo, że przed nazwiskiem ma nawet tytuł profesorski. Grodzki nie został odwołany ze stanowiska. Wstydzić się powinna większość senacka, którą stanowią politycy opozycji. Jak można trwać przy człowieku, który oskarżał polski rząd o wspieranie reżimu.

  Grodzki jest ślepy na fakt, że Francja i Niemcy przez lata dozbrajali Rosję. Klapki na oczach ma też, gdy oba te kraje nazywane sa hamulcowymi sankcji wobec Rosji. Nie widzi tego, że polski rząd jest w awangardzie krajów europejskich, które wprowadzją sankcję. Jesteśmy o dwa kroki przed innymi europejskimi mocarstwami. Mocarstwami, bo Polska już zasłużyła na to miano. Niemiecka prasa pisze codziennie, że z Polską należy się już liczyć. Tylko Grodzki tego nie dostrzega, a razem z nim koleżkowie z opozycji.

  Dziś Grodzki na Twitterze dziękuje za to, że udało mu się zachować stołek. Co na to internauci, zwykli Polacy? „Honoru za grosz… Przyzwoitości ani grama… Symbolem Pan się stał łapownika i chama…” – pisz pan Rafał. „Wstydu ani honoru. Nadajesz się na kamerdynera Putina.” – dodaje pani Jowita. „Tomku, szkoda, że sam nie zrezygnowałeś. Zachowałbyś się jak człowiek honoru, a tak to zachowałeś się jak Grodzki” – zauważa pani Małgorzata. Przykłady podobnych wpisów można by mnożyć.

  Marszałek senatu pisze w swoich podziękowaniach: „Traktuję to głosowanie jako moje pokorne zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy dla dobra Izby i naszej Ojczyzny.”. Dla nas to jest dalsze pajacowanie i kompromitowanie polskiego parlamentu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap