back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tak wygląda(ł) nierozgarnięty Roch

  Żałośni sa politycy opozycji, ale jeszcze bardziej żałośni są dziennikarze im sprzyjający. Ich rozpaczliwe miotanie się by dokuczyć obozowi rządzącemu jest niewiarygodne i tylko świadczy o poziomie tego dziennikarstwa. Najczęściej ich interpretacja rzeczywistości jest daleka od prawdy i konfabulują ile wlezie, licząc, że naród jest tak głupi, że kupi każdą napisaną przez nich bzdurę.

  Jak nie idzie z pisaniem, to chociaż przy wizerunku pomajstrują. Wczoraj zabłysnął jeden „geniusz”, któremu udało się sfilmować premiera z dość nietypową, jak na męża stanu miną. Prześmiewczy filmik panowie i panie udostępniali na portalach społecznościowych zapewne, by ich samopoczucie było lepsze. Ot, złapali premiera na niestosownej minie i już w ich pustych głowach zakiełkowała myśl, że gdy naród zobaczy premiera w takim wydaniu, to zażąda dymisji szefa rządu.

  Kolejny „geniusz” znany jest nam z imienia i nazwiska. To dziennikarz RMF FM Roch Kowalski, który dziennikarskie szlify zdobywał jako redaktorzyna w Gazecie Wyborczej. Ten „mistrz” pióra i mikrofonu zabłysnął niekorzystnym ujęciem posłanki PiS. Nie było jak przywalić merytorycznym argumentem, to sfabrykował zdjęcie i puścił w obieg. W związku z tym dziś obudził się zapewne w lepszym nastroju.

  Skoro tak, to my postaramy się mu ten nastrój zepsuć. Pan Roch nosi imię i nazwisko bohatera „Potopu”. To chyba nie jest jedyne podobieństwo. Podobieństwem obu panów może być, krótka charakterystyka obu postaci i tej z realnego współczesnego życia i tej sienkiewiczowskiej, którą zamieszcza portal „streszczenia.pl”: „Roch Kowalski, żołnierz Janusza Radziwiłła, posłuszny rozkazom i niezbyt rozgarnięty.” Patrząc zaś na zdjęcie redaktora Kowalskiego, tak sobie wyobrażamy nierozgarniętego głupka z trylogii, z którego zakpił Zagłoba.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap